VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI
FILIUS & INVESTMENTS SE

Stavba snů se společností Filius & Investments SE

Firma Filius & Investments SE je vedoucím hráčem na trhu stavebnictví s dlouholetou historií úspěšných projektů a spokojených zákazníků. Naše firma se specializuje na širokou škálu stavebních služeb od developerských projektů až po renovace a údržbu nemovitostí. Jsme hrdí na naši reputaci kvality, profesionality a vynikajícího zákaznického servisu.

Jedním z našich hlavních cílů je realizovat stavební projekty, které překračují očekávání našich klientů. Díky našemu zkušenému týmu profesionálů a spolupráci s renomovanými dodavateli a architekty jsme schopni nabídnout inovativní a efektivní řešení pro každý projekt.

Naše firma se neustále rozvíjí a reaguje na aktuální trendy a technologické inovace v oblasti stavebnictví. Věříme v udržitelný a ekologicky šetrný přístup k projektům, což nám umožňuje minimalizovat negativní dopady na životní prostředí.

Mezi naše hlavní služby patří:

  • Developerské projekty: stavba nových rezidenčních i komerčních objektů
  • Rekonstrukce a modernizace nemovitostí
  • Stavební údržba a servis
  • Interiérové a exteriérové designové práce
  • Poradenství a konzultace v oblasti stavebnictví

Díky naší flexibilitě a schopnosti přizpůsobit se potřebám každého klienta jsme schopni realizovat projekty různých velikostí a rozsahu. Každý projekt je pro nás jedinečnou výzvou a motivací k dosažení excelence.

Kvalita, spolehlivost a transparentnost jsou klíčovými hodnotami, které nás odlišují od konkurence. Snažíme se být partnerem, na kterého se klienti mohou spolehnout od počátku až do konce projektu.

Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro váš stavební projekt, obraťte se na nás. Společnost Filius & Investments SE je vaším spolehlivým průvodcem k realizaci vašich stavebních snů.

Stavíme také filmové a divadelní  dekorace.

Spolupracujeme s umělci, režiséry a designéry, abychom plně porozuměli jejich vizi a zajistili, že každá filmová stavba je perfektně přizpůsobena konkrétním požadavkům projektu. Naše firma je hrdá na svou schopnost přinášet do života neuvěřitelné světy, které zanechávají diváky zaujaté a ponořené do příběhu.

Naší doposud nejrozsáhlejší spoluprácí představuje seriál

“Zrádci” Viktora Tauše, ke kterému sme poskytli všechy z výše
zmíněných služeb. Viktor Tauš k tomu říká: “Naší_
spolupráce a přátelství si ze srdce vážím a raduji se z její
kontiuity na aktuálních projektech. Bez Vás by výsledky aší tvorby
nebyly takové, jaké jsou. Děkuju!” _Viktor Tauš.

S Viktorem Taušem v současnosti spolupracujeme pokračujeme na
divadelně filmových projektech Amerikánka.

ADRESY | FB | TELEFON | MOBIL | EMAIL

Sídlo společnosti: K dolům 13/200 Praha 4 143 00
Provozovna: Jihlavská 821/74, Praha 4
Email: schranky@fise.cz

Telefon: +420 223 012 113 | Mobil: +420 775 423 423